Vítejte na stránkách nejstaršího Mercedes-Benz klubu na pevninském kontinentu!

Náš Mercedes-Benz klub byl zoložen roku 1963 a od roku 2000 je členem oficiální organizace MBCCI, sdružující všechny Mercedes-Benz kluby na světě. Více se dočtete v menu Historie klubu.

Klubové novinky

Stránka 1 z 3  > >>

Zaslal: Palec

Ples už se stal tradicí a tak musela přijít tradice nová. Slavnostní zakončení sezóny teď bude nově putovat po republice. První zastávkou plesu bude KROMĚŘÍŽ, kde se uskuteční 2. února 2018 4. ples Akademie českého veteránismu.

Zapište si dobře do svých diářů a my se na Vás budeme těšit v únoru!

15.09.2017
Zaslal: Palec

Pravidelné schůze se konají každé pondělí od cca 19:00 a jsou přistupné pro každého člena.

Schůze se konají v budově Mercedes-Benz Praha nově na Stodůlkách, Bavorská 2666/16.

Zaslal: Palec
Dovoluje si Vás srdečně pozvat do Čejkovic, kde proběhne tradiční 13. ročník setkání majitelů a příznivců značky Mercedes Benz pod názvem Vinobraní s Mercedesy.