Databáze členů klubu

Prvně v historii našeho klubu máme k dispozici vlastní databázi, kde budou na jednom místě všechny Vaše informace přístupné jak Vám, členům, tak nám ve vedení klubu. Doufáme, že se tak zkvalitní vzájemná komunikace a vyhneme se různým nedorozuměním ohledně zaplaceného příspěvku, jazyku Classic magazínu, adresy apod.

Ve vlastním zájmu udržujte prosím informace aktuální. Slouží jako podklad pro objednávání časopisu, karet a dalších potřeb klubu. Pro aktualizaci použijte kontaktní formulář.

Abychom zpřístupnili každému pouze jeho data, zavedli jsme přihlašování, které bude postupně použito pro všechny funkce vyhrazené pouze členům, jako jsou inzeráty, galerie obrázků apod.

Proto je  nutné se přihlásit. Pokud jste tu poprvé, klikněte na odkaz Zapomenuté heslo dole pod obrázkem a do políčka uživatelské jméno vepište svůj e-mail, který jste u nás nahlásili (pokud máte víc mailů, vyzkoušejte je postupně všechny). Obdržíte dočasné heslo a s ním se potom můžete přihlásit.

Noví členové, kteří se nově hlásí do klubu budou mít možnost se přihlásit teprve po zaplacení členského příspěvku na daný kalendářní rok a zpracování platby, což může trvat několik týdnů.

E-mailová adresa:
Heslo:
Opište text z obrázku:

Zapomenuté heslo?
Zapomněli jste přihlašovací údaje?

Vaše udaje v naší databázi

Chyba

Pravděpodobně nejste přihlášen