Co získáváte se členstvím v klubu?

Nejdůležitější (hned vedle pocitu sounáležitosti s ostatními fanoušky značky) je klubová karta. Tato karta Vám bude vydána po zaplacení členského příspěvku na daný rok a prokazuje Vaše členství. Mimoto karta obsahuje identifikační číslo. Číslo (začína vždy CCR) je identifikace člena v mezinárodní komunitě Mercedes-Benz klubů.

Vzor karty vidíte na následujícím obrázku:

Digitální klubová karta

Známá plastová karta ClubCard je nyní taky i digitální!
Po instalaci do smartphonu je vždy k dispozici, vždy
je aktuální a nelze na ní zapomenout.

Digitální ClubCard obsahuje mimo jiné vaše oficiální
ID ClubCard a vaše interní členské číslo klubu.

Akceptace karty zůstává nezměněna – pouze není
potřeba žádný další ekologicky škodlivý plast.

S vaším osobním QR kódem máte také bezplatný
přístup do Mercedes-Benz Museum Stuttgart
– bez čekání ve frontě, bez vstupenky

Jak se dostanu do ClubLounge?
Krok 1: Přihlaste se do MB ClubLounge
Abyste mohli využívat všech výhod MB Club Card, musíte se přihlásit do ClubLounge na webových stránkách www.mercedes-benz-clubs.com . Chcete-li to provést, přejděte na http://clublounge.mercedes-benz-clubs.com , kde najdete vstupní masku.
Krok 2: Zadejte své přístupové údaje
Nejprve zadejte ID své klubové karty Mercedes-Benz. Najdete jej na zadní straně klubové karty Mercedes-Benz vlevo dole. Začíná třemi písmeny následovanými šesti číslicemi. Písmena pište velkými (velká) a nevkládejte žádné mezery.
Při prvním přihlášení je heslem vaše příjmení napsané malými písmeny (malými písmeny), například „luft“, „andré-rohn“ nebo „de los angeles“. Zadejte prosím své heslo a klikněte na Přihlásit se.
Krok 3: Klikněte na "Přihlásit se"

Členství v Mercedes-Benz klubu ČR přináší mnoho exkluzivních a hodnotných výhod:

• Přístup do mezinárodní klubové sekce ClubLounge (informace k náhradním dílům, online archiv všech čísel Mercedes Classic magazínu a další data)

• Slevu na testace historického vozidla a její prodloužení

• Sleva až 15% na kvalitní německou autokosmetiku Petzolts.

• Sleva na pojištění vozidel a pomoc při likvidaci pojistných událostí u Čásenský & Hlavatý, s.r.o.

• Sleva 10 % z cen ubytování a léčebných balíčků ve Spa Resort Sanssouci (platí pro objednání z webu hotelu, sdělení členství MBK před objednáním)

• Sleva 10 % z cen ubytování a léčebných balíčků v Hotelu Imperial (platí pro objednání z webu hotelu, sdělení členství MBK před objednáním)

• Sleva na originální náhradní díly a příslušenství v Auto Technologi

• 15% sleva na ubytování v pražském hotelu Marriot.

• Sleva 20% na veškeré služby pro veterány a 15% pro ostatní vozidla. Detailing, leštění a mytí v Diamond Shine Garage

Distribuce klubových karet na rok 2023-4 bude následující:

• každé pondělí od 20:00 do 22:00 na schůzi MBKČR v zastoupení Mercedes-Benz na Stodůlkách, Bavorská ulice 2666/16, Praha
  • na srazech Mercedes-Benz klubu ČR
  • individuálně dle domluvy e-mail : pavol.vavra@mercedes-benz-klub.cz

Karty z roku 2023 jsou platné také v roce 2024.

Údaje potřebné pro úhradu jsou na stránce Členské příspěvky