Chci se stát členem Mercedes-Benz klubu ČR

Jste příznivcem značky Mercedes.Benz a dalších značek po hlavičkou koncernu Daimler? Máte trojcípou hvězdu v srdci? Rádi se setkáváte s podobně "postiženými" lidmi? Pak jste vhodný kandidát na členství v nejstarším MB klubu na evropské pevnině a my Vás v něm rádi přivítáme. Stačí vyplnit elektronický formulář dole a my Vás budeme kontaktovat.

Před vyplnením dotazníku se však seznamte se stanovami našeho klubu, které si můžete stáhnout  linku pod formulářem. Souhlas s nimi, jako i se zpracováním Vašich údajů jsou nezbytnou podmínkou vyřízení Vaší žádosti.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Co se stane po odeslání dotazníku?

Dalším krokem je platba členského příspěvku dle vybraného typu členství na účet MBK. Aby bylo možné vaší platbu správně přiřadit k vyplněnému dotazníku, uveďte jako variabilní symbol vaše datum narození ve tvaru: DDMMRRRR, např. 26011981.

Číslo účtu: 2031031001/5500

Jakmile platba přijde na náš účet, budeme Vás kontaktovat a bude Vám přiřazeno členské číslo, které budete uvádět jako variabilní symbol při dalších platbách.

Následně odešleme Vaše kontaktní údaje do nadnárodní organizace spravující MB kluby, která se postará o vydání nové členské karty a současně Vás zařadí do adresáře pro odběr časopisu Classic.

A dál už můžete využívat všech výhod členství, jak jsou popsány v menu Pro členy.

POZOR: Členský poplatek se hradí vždy na kalendářní rok, tj. od 1.1. do 30.3. následujícího roku je třeba zaplatit členský příspěvek na další rok.

900,- Kč / kalendářní rok pro individuální členy základní členství

1.300,- Kč / kal. rok pro rodinná členství (manželka, přítelkyně, manžel, přítel)

_______________________________________________________________

Členská MB karta bude od roku 2020 vyráběna i pro rodinného člena.

(Za rodinné členství se považuje i partnerství)

Za rodinné členství se nepovažuje tatínek + syn, maminka + dcera, deček + vnouček a různá kombinace těchto členů.
Děti mají startovné na akce klubu stejné.

Přihláška k řádnému členství v Mercedes-Benz klubu

I. Osobní údaje

Help

II. Něco o vás

Help

Volitelně - adresa pro doručování časopisu Classic

Mám vážný zájem o členství v Mercedes-Benz klubu České Republiky, četl jsem a souhlasím s jejími stanovami. Informace jsem vyplnil(a) pravdivě a souhlasím s jejich zpracováním v evidenci sekretariátu Mercedes Benz Klubu České republiky pro potřeby komunikace s členskou základnou a mateřskou společností MBCCI, k vytváření SUMARIZOVANÝCH výkazů jako jsou startovní listiny, příp. pro státní orgány. Tyto údaje NEBUDOU použity pro marketingové ani reklamní účely tretích stran.

Prosíme z bezpečnostních důvovdů opište text v obrázku do pole pod obrázkem.