Příhlášení

Členové našeho klubu mohou na těchto stránkách využívat dodatečných funkcí, jako je inzerce, kontrola svých údajů v databázi apod.

Pokud chcete těchto výhod využít, musíte se přihlásit svým emailem a heslem. Pokud heslo ještě nemáte a jste u nás registrován(a), máte možnost si heslo definovat pomocí odkazu dole.

Na stránce, která se Vám objeví je možné si heslo nechat poslat a následně jej změnit na takové, které se Vám dobře pamatuje.
Stačí kliknout na odkaz dole "Zapomenuté hesloL a vyplnit Váš e-mail do první kolonky odshora a stiknout tlkačítko potvrdit. Nové heslo dostanete mailem.

POZOR - Pokud používáte více e-mailů, je nutné zadat stejný e-mail, který jste nám dal při registraci, jinak systém heslo nevygeneruje.

E-mailová adresa:
Heslo:
Opište text z obrázku:

Zapomenuté heslo?
Zapomněli jste přihlašovací údaje?