Klubové novinky

Stránka 1 z 2  > >>

07.03.2019

Vážení kolegové veteránisté,

snažíme se pro Vás zajišťovat stále lepší podmínky a úlevy, a podpořit tak celkově rozvoj veteránského hnutí v ČR. Navázali jsme různé spolupráce s firmami a organizacemi, které jsou ochotny poskytnou Vám, našim členům, slevy a zvýhodnění. Problém při jednáních nastal ve chvíli prokazování platného členství jednotlivých veteránistů.

Z tohoto důvodu jste v minulých měsících byli svým sdružení vyzváni k dobrovolnému dodání jmenného seznamu svých členů pro vydání Karet FKHV ČR, nejpozději však do 30. 11. 2018.

Karty FKHV byly dne 7. 2. 2019 distribuovány dále k Vám přes Vaše sdružení. V případě, že jste kartu ještě neobdrželi, kontaktujte prosím zástupce svého sdružení.

Karta FKHV opravňuje držitele k uplatňování slev, které jsou dostupné a pravidelně aktualizované na odkazu: www.fkhv.cz/karta-fkhv. Karty budou vydávány každý rok oproti uhrazenému členskému příspěvku. Platnost karty je vždy do konce března následujícího roku.

Jelikož ne všechny kluby dodaly jmenný seznam včas, avšak o vydání Karet FKHV ČR projevily zájem, byl odsouhlasen náhradní termín k vydání karet na 15. 3. 2019.

Ujišťujeme Vás, že členské seznamy jsou použity POUZE k vydání Karet FKHV ČR. Seznamy nebudou zanášeny do žádného jiného systému, potažmo informačního systému FKHV ČR. Tato informace je zcela mylná a zavádějící!

Ing. Pavel Fiala

prezident FKHV ČR

01.02.2019
Zaslal: Palec

Vážení členové Mercedes-Benz klubu.

Podařilo se nám pro Vás vyjednat zajímavé slevy na servis Vašich miláčků v Autoservis Doli v Tišnově.
Provozovna je na ulici U střelnice 1729, Tišnov. Objednávky můžete provádět na tel. č.: 739 412 426