Klub spolupracuje úzce a úspěšně od roku 1995 s tehdejší Mercedes-Benz Bohemia, dnešní Mercedes-Benz Cars Česká republika, s.r.o. jako stoprocentní dceřinnou součástí firmy Daimler AG.  MB klub ČR je spoluzakládajícím členem mezinárodního Mercedes-Benz Classic Car Club International (MBCCCI), který pod křídly mateřské firmy ze Stuttgartu – dnes Daimler AG – sdružuje všechny velké Mercedes - Benz kluby z celého světa.

K pravidelným aktivitám klubu patří každoročně lednová výroční členská schůze, jarní setkání v Kolíně spojené s burzou náhradních dílů a doplňků, letní akce na zajímavém místě naší Republiky nebo v nedalekém zahraničí a podzimní výlet do moravských vinných sklípků. Mimo to se scházíme každé pondělí v budově Mercedes-Benz v Praze na Stodůlkách. Podrobnosti naleznete na našich internetových stránkách.

Každý člen klubu, který platí řádně členské příspěvky se prokazuje klubovou kartou (tzv. ClubCard), kterou vydává pro všechny oficiálně uznané značkové kluby prostřednictvím organizace MBCCI naše mateřské firma Mercedes-Benz. Ta umožňuje svému držiteli nejen výhody na akcích MBK ČR, ale i další příjemné věci, jako jsou slevy na nákup originálních náhradních dílů Mercedes-Benz, slevy v zahraničí a další.

Více o klubových kartách a dalších výhodých členství v našem klubu se dozvíte v sekci Pro členy.

Pokud máte zájem do našeho klubu vstoupit, použijte prosím naši elektronickou přihlášku.