Jak aplikaci spustit:

1. otevřte si v prohlížeči sekci ClubLounge na oficiálních stránkách všech MB klubů na http://clublounge.mercedes-benz-clubs.com/
  2. Přihlašte se svým mezinárodním ClubID, které najdete na zadní straně Vaší členské kartičky v levém spodním rohu. Pro MBK ČR začína písmeny CCR a pokračuje Vašim identifikačním číslem. Napište celé ClubID včetně písmen. Jako heslo použijte svoje příjmení psáno malými písmeny bez diakritiky. Pokud neuspějete, vyzkoušejte přijmení s diakritikou. Pokud je přesto heslo odmítáno, použijte náš kontaktní formulář.
  3. Po přihlášení se objeví šedý formulář s několika záložkami na jeho horním okraji. Automaticky se otevře na první záložce a zobrazí kontaktní údaje. Využijte příležitosti k jejich kontrole a upřesnění. Rozhodně nezapomeňte napsat Váš aktuální mail!. Dále si všiměte záložky Foren-Profil, kde si můžete nastavit heslo do fóra. Poslední záložka je pak EPC net, na kterou když kliknete, otevře se Vám stránka s tlačítkem pro spuštění aplikace.
  4. Pokud jste během nahrávání aplikace vyzváni k odsouhlasení nějakých údajů, potvrzujte vše.
  5. Pokud bude při otevírání aplikace zobrazena výzva k uložení, nebo otevření souboru s JNLP na konci, musíte si nejprve stáhnout a nainstalovat JAVA RUNTIME ENVIRONMENT, které stáhnete tady. Nezapomeňte po instalaci zavřít a znovu spustit prohlížeč.
  6. Hodně zábavy

Aplikaci EPC NET Vám přinesl společným úsilím Mercedes-Benz S-Klasse Club e.V., GSP a Mercedes-Benz Classic. Děkujeme!