Jak zaplatit členský příspěvek?

Každý člen Mercedes-Benz klubu, který se chce zúčastnit klubového dění musí dle stanov klubu zaplatit za každý kalendářní rok členský poplatek a to nejpozději do konce března bankovním převodem. Ve výjímečných případech lze zaplatit v hotovosti ještě na jarním srazu v Kolíně, nebo po předchozí telefonické dohodě s pokladníkem klubu na některých z pondělních schůzí v Mercedes Foru v Praze na Chodově.

Údaje potřebné pro úhradu jsou následující:

- Číslo účtu MBK ČR – 203 103 1001 / 5500

- jako variabilní symbol uveďte Vaše klubové číslo začínající na 42xxx

- členský příspěvek činí

V případě jakýchkoliv problémů nás neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.

Zda-li platba proběhla v pořádku zjistíte kontrolou svých údajů v naší databázi, kde bude v políčku "Zaplacený členský příspěvek na aktuální rok?" vyplněn text s datem obdržení platby.

Prosíme, aby jste si zhruba do tří měsíců tento údaj zkontrolovali, protože na něm závisí výhody členství, jako je odběr časopisu Classic apod.