Veterány mezi ploty při slavnosti Legendy 2017

Datum: 10 Června 2017 00:00 do 11 Června 2017 23:59
Detaily:

Vážené kolegyně, kolegové,

stejně jako v loňském roce se také letos náš klub účastní motoristické slavnosti LEGENDY, která se koná v areálu Psychiatrické nemocnice v Bohnicích ve dnech 10. – 11. června 2017.

Dovolujeme si Vás pozvat na 8. ročník naší tradiční akce Veterány mezi ploty, která se bude konat v sobotu a v neděli 10. – 11. června 2017.

Tento den strávíme společně v Psychiatrické nemocnici v Bohnicích, kde budeme mít možnost prohlédnout si exponáty největší motoristické akce v České republice.

V této chvíli je zapotřebí, abyste co nejdříve, nejlépe obratem přihlásili Váš vůz k účasti. Provedete to prostřednictvím stránky:

Sobotního srazu se mohou zúčastnit pouze členové Mercedes-Benz klubu, v neděli všichni majitelé se svými osobními vozy z rodiny Mercedes-Benz, bez omezení roku výroby, eventuálně i užitkovými vozy do roku výroby 1975.

Podmínkami účasti jsou:

Po přihlášení obdržíte od organizátorů Legend e-mail s vjezdovou kartou a obecnými pravidly.

Podrobné informace:

Součástí naší sobotní akce bude jako vždy také soutěž elegance.

Účastnický poplatek:
Sobota – řidič a auto 250 Kč, další člen posádky 150 Kč.

Neděle – vstup zdarma

Maximální počet osob posádky vozu jsou 2 včetně řidiče.

Další informace o akci získáte:

Počet přihlášených vozidel na akci je omezen. Nezaregistrovaná vozidla nebudou vpuštěna do areálu.

Důležitou úlohu během slavnosti bude mít "vedoucí klubové zóny", kterým bude Pavol Vávra tel. 773 136 316, e-mail:pavol.vavra@mercedes-benz-klub.cz

MUDr. Jaroslav Větvička

ředitel akce
INFO:
(MUDr. Jaroslav Větvička, jaroslav.vetvicka@uvn.cz, 777781026)