Vítejte na stránkách nejstaršího Mercedes-Benz klubu na pevninském kontinentu!

Náš Mercedes-Benz klub byl zoložen roku 1963 a od roku 2000 je členem oficiální organizace MBCCI, sdružující všechny Mercedes-Benz kluby na světě. Více se dočtete v menu Historie klubu.

Klubové novinky

Stránka 1 z 2  > >>

19.06.2019
Zaslal: Palec

Vážení přátelé, fanoušci a majitelé vozů Mercedes-Benz, členové Mercedes-Benz klubu České republiky, dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat k aktivní účasti na naši celostátní akci
Putování Vysočinou kolem Pelhřimova.

Bude to třídenní setkávání se starými i novými přáteli, starými i novějšími vozy, které okoření i účast ze zahraničí.

Vážení Mercedesáři,
s hlubokou lítostí Vás informujeme, že 31.5.2019 se vydá z Divce (Hradec Králové) ve 13:00 na poslední cestu naše dlouholetá kamarádka, bojovnice, kolegyně, veteránistka a vždy usměvavá a dobrou náladu rozdávájíci Hanka Fátorová.

Odešla... Jediná na světě jež nikdy nezradí na ni nám zůstane nejhezčí vzpomínka,
to byla nejdražší, to byla Haninka.

Rodina děkuje všem co přijeli na poslední rozloučení a i těm co si na ni vzpomněli.

Čest její památce.

Za MBKČR Pavol Vávra, tajemník
06.05.2019
Zaslal: Palec

Jedná se o největší automobilovou akci v ČR – svátek motorismu. Slavnost LEGENDY představí hvězdy motorsportu, nejžhavější novinky (premiéra vozu Mercedes-AMG GT Roadster) a ukáže historické automobily všech značek, celkem se můžete těšit na více jak 1 000 exponátů.

Mercedes-Benz klub ČR měl na slavnosti svůj prezentační stánek.  GALERIE